ukládám

Bad Hofgastein >> Ubytování

Ubytování v Bad Hofgastein

Nabízíme ubytování v bytě v 2. patře apartmánového domu v Bad Hofgastein, Meilensteinweg 2. Bad Hofgastein leží v centru lyžařského ráje v údolí Gastein, kde na sebe navazují 4 lyžařská střediska a 200 m od domu vedou lyžařské stopy. V létě je zde možnost horské turistiky, cykloturistiky, golfu a po celý rok jsou k dipozici termální lázně.

Dům se nachází na okraji Bad Hofgasteinu, cca 500 m od centra. Byt je nově zařízen, s pokojem 35m2, kuchyňským koutem s potřebným nádobím, dvojvařičem, mikrovlnnou troubou, a ledničkou. Má samostatnou koupelnu s vanou a WC, předsíňku, komoru a velký balkon s výhledem do údolí. Byt je vybavený skříňovou stěnou s vyklápěcí postelí a televizí, rozkládací sedací soupravou a rozkládacím křeslem, takže dává možnost přespání až 5 lidem. V suterénu domu je k dispozici velká vytápěná lyžárna, je tu i místnost s pračkou a za malý poplatek můžete využívat i saunu. V bytě jsou lůžkoviny pro 5 osob, povlečení a ručníky je třeba mít vlastní.  Je také možno si je za poplatek vypůjčit na místě. Apartmán je nekuřácký.

Ve vzdálenosti 250 m je velký supermarket a o 100 m dále jsou další - Billa a Interspar. 50 m od domu je zastávka skibusu. Cca 5 min. chůze přes park se dostaneme k termálním lázním.

 


Fotogalerie

Vybavení apartmánu a domu

 
Vybavení apartmánu a společných prostor v domě.


Apartmán

Byt je plně vybaven, lůžkoviny pro 5 osob jsou k dispozici, jen je nutno mít vlastní povlečení, ručníky a utěrky. Vše z toho je možné za poplatek vypůjčit na místě.


Aktuální počasí v Bad Hofgasteinu

 

Předpověď počasí

pro Bad Hofgastein

 

TOPlist

Kontaktní informace

Zbyněk Tajovský

email: rezervace@ubytovani-rakousko.com

mobil: 604 448 920

www.ubytovani-rakousko.com

 

2013 © Mates!ng.cz